UAB LITGENAS

Lietuvos – Vokietijos UAB “Litgenas” – pažangiausia veislininkystės įmonė Lietuvoje. Mūsų partneriai – pažangiausios JAV, Vokietijos, Anglijos, Olandijos, Prancūzijos, Čekijos ir kitų šalių veislininkystės, bei šiam sektoriui teikiančios produktus įmonės. Todėl mes galime Jums pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas.

UAB “Litgenas” gamina kuilių spermą, importuoja aukštus veislinius įvertinimus turinčių bulių reproduktorių spermą iš pažangiausių užsienio šalių. Taip pat UAB „Litgenas“ teikia karvių ir kiaulių sėklinimo paslaugas visoje Lietuvoje, prekiauja sėklinimo ir spermos gamybos laboratorine įranga, tarpininkauja veislinių galvijų iš Lietuvos ir Vakarų Europos šalių prekyboje, konsultuoja veislininkystės klausimais.

Siekiant gerinti galvijų produktyvumo ir kitus svarbius ekonominius  rodiklius klientų ūkiuose, UAB “Litgenas” bendradarbiauja su Lietuvos galvijų veisėjų asociacija (LGVA). Tuo tikslu, programa LitBAP yra atliekami galvijų poravimai ir sudaromi sėklinimo planai.